Filtry zapachowe - sklep

Branie prysznica to jedna z przyjemniejszych czynności każdego dnia. Nie tylko odświeża skórę, ale także pobudza i przygotowuje nasze ciało na cały dzień pracy. Czysta i świeża woda to podstawa do jakościowego prysznica, taką opcję zapewniają filtry zapachowe. Są to specjalnie wykonane urządzenia, które mają za zadanie przede wszystkim czyścić przepływającą wodę, ale dodatkowo dodają jej przyjemnego zapachu! Jest to świetna opcja dla każdego, kto chciałby doświadczyć nowych, ciekawych wrażeń pod prysznicem. Wystarczy, że przymocuje się taki filtr do kranu, a reszta wykona się sama. Dostępne są w najróżniejszych kolorach oraz zapachach, dzięki czemu każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Tego typu produkt w najróżniejszych formatach można znaleźć na stronie sklepu Osmoza.
Filtry zapachowe

Filtr zapachowy - VitaMON

Filtr zapachowy VitaMON to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce czerpać same przyjemne korzyści z kąpieli, a jednocześnie chce dostarczyć swojemu ciału samych wartościowych substancji. Wyposażony jest w witaminę C, dzięki czemu skóra uzyskuje miękkość, a także jednolitość. Dzięki temu można zapomnieć o wszelkich przebarwieniach. Oprócz tego zawiera kolagen i glicerynę, związki, które nawilżają, ujędrniają i odmładzają cerę. Natomiast złoże Biocera usuwa wszelkie bakterie i zanieczyszczenia z wody, co daje gwarancję bezpiecznej kąpieli. Poza tym dzięki redukcji chloru zapewnia zapobieganiu suchości skóry i atopii. Naturalne olejki, które zawiera, skutecznie usuwają napięcie i stres z całego ciała. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego. VitaMON to idealny filtr, który dostępny jest w kilku różnych zapachach, lawendowym, brzoskwiniowym, cytrynowym oraz wiśniowym. Dodatkowo zawsze można wręczyć go na prezent, komuś, kto kocha aromatyczne kąpiele. A wszystko to znaleźć można na stronie sklepu Osmoza.

Filtry zapachowy - BubbleMON

Filtry zapachowe BubbleMON to idealny sprzęt dla każdego, kto ceni sobie aromatyczne i odprężające kąpiele. Wyróżniają się samymi pozytywnymi zaletami, które zadbają odpowiednio o skórę. Zawierają witaminę C, dzięki czemu można pozbyć się przebarwień, a cera nabierze pięknego kolorytu, miękkości. Kolagen i gliceryna zapewniają odpowiednie nawilżenie skóry oraz jędrność, a przy okazji kompleksowo o nią zadbają. Z kolei złoże Biocera usunie wszelkie zanieczyszczenia z wody. Filtry są w pełni bezpieczne i łatwe w montażu, wystarczy odpowiednio dokręcić je do kranu, a reszta wykona się sama. Będą idealne również na prezent. Jest to idealne urządzenie dla każdego, kto kocha kąpiele i ceni sobie aromaterapię, ponieważ wbudowane, naturalne olejki zapewniają jakościowy prysznic, które ściąga napięcie i redukuje stres. Występują w trzech różnych zapachach, cytryny, kwitnącej róży, a także proszku dla dzieci! Jest to świetna gratka, dla każdego, kto lubi orzeźwiające i ciekawe zapachy na swojej skórze. A wszystko to można mieć za pomocą kilku kliknięć na stronie sklepu Osmoza.